Online Destek Hattı
 
 


 

 

Total Core Nasıl Kullanılır?

Total Core Ekstra’nın kullanımı çok basittir.

Total Core Ekstra ’nın sırrı tek bir akıcı hareketle sizi yukarı doğru destekleyip, direnç kazandıran tasarımı ile karın bölgenizin tamamını hedef alır.

Total Core extra'nın arkasındaki rulolar her defasında dönerek sırtınıza masaj yapar, kan dolaşımını hızlarınır ve daha şekilli bir sırta sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda rahatlamınızı, sırt ve bel ağrılarından kurtulmanızı sağlar.

Total Core Ekstra o kadar etkili ki profesyonel sporcular ve atletler bile istedikleri sonuçları alabilmek için onu kullanıyorlar. Güney sahilleri Miami’den, Kaliforniya Venice kumsallarına kadar Amerika’nın neredeyse tamamında yaşayan farklı fitness seviyesindeki insanlar hiç ummadıkları kadar hızlı sonuçlar elde ediyorlar.

Düz bir karın ve seksi karın bölgesi için etkili bir çözüm. Total Core Ekstra ; aynı anda karın, oblik ve sırt kasları gibi 3 anahtar kas grubunu hedefleyen yepyeni bir çalışma sistemi. Karın kaslarınızı, sırtınızı ve belinizi aynı anda çalıştırır. Böylece egzersizleriniz çok daha etkili. Total Core boynunuzu ve sırtınızı tüm çalışma rutininiz boyunca destekler. Sonuçları hızla görebileceğiniz için sıkılmaz ve vazgeçmezsiniz. Total Core adeta benim gizli silahım diye düşünebilirsiniz.

Geleneksel mekik ve şınav hareketleri boynuzunu ve sırtınızı incitip, daha hareketlerin başındayken o değerli enerjinizi tüketebilir. Egzersizlerin uygulamaları oldukça zordur. Sonuçları hemen alamaz ve pes edersiniz.

Mekik hareketi yaparken yerden kalkarken oldukça zorlanıyor ve vücut geriliyor. Oysa Total Core Ekstra ’nın tek bir akıcı hareketiyle vücudu mükemmel bir şekilde çalıştırıyor. Etkileri oblik kaslarda olduğu gibi karın kaslarında ve yanlarda da hissediliyor. Geleneksel bir jimnastik çalışmasından çok daha kolay.

Total Core Ekstra ’nın hafif ancak sağlam çelik yapısı sizi mükemmel bir pozisyonda tutarken, kalın pedli yastığı ve sırt desteği güçlü yaylara karşı gösterdiğiniz dirençte konforunuzu sağlar. Silikon tekerlekler her tür yüzeyde rahatlıkla kayabilir. Total Core Ekstra son derece dayanıklı ve kullanışlı bir egzersiz aletidir, kolaylıkla katlanıp her yerde saklanabilir. Kolay kullanımı sayesinde televizyon seyrederken bile uygulayabilir ve hızlı sonuçlara kavuşabilirsiniz. Fitness seviyeniz her ne olursa olsun, Total Core Ekstra yı uygulamak zor olamayacaktır. Eğer bir sandalyeye oturabiliyorsanız, o zaman istediğiniz ince karın bölgesine de kavuşabilirsiniz.